Clementine 1.2: Duża aktualizacja rozbudowanego odtwarzacza audio

Celementine to rozbudowany odtwarzacz plików audio, który także umożliwia odtwarzanie radia ze Spotify, Grooveshark, czy Last.fm.

Potarfi także odtwarzać utwory znajdujące się na Dropbox, Google Drive, czy SkyDrive, wyświetla teksty utworów, biografie i zdjęcia artystów. Odtwarza wszystkie popularne formaty, w tym te mniej popularne jak Ogg, FLAC oraz AAC i dzięki integracji z MusicBrainz w wygodny sposób potrafi uzupełniać ich tagi. Ponadto dostępny jest na wszystkie platformy – w tym Windows, Mac OS X oraz Linuks.

Nowa wersja została wydana niemal rok po pojawieniu się edycji 1.1. Prócz wspomnianej obsługi dysków wirtualnych dodano także obsługę Subsonic oraz aplikację zdalnego pilota na urządzenia z Androidem. Wprowadzono także wiele poprawek drobnych błędów. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj, zaś samą aplikację można pobrać stąd.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.