Duże zmiany w Skype

Microsoft coraz częściej i chętniej aktualizuje komunikator Skype, wprowadzając do niego nowe funkcje i usprawniając istniejące. W końcu zdecydował się nadrobić też wielką zaległość za konkurencją.

Wiemy, że ludzie coraz częściej i chętniej się porozumiewają ze sobą za pomocą Skype’a, i to za pomocą wielu urządzeń, w domu, w biegu i w pracy. Pracujemy więc nad funkcją synchronizacji czatów na wszystkich platformach i urządzeniach. Wprowadzimy ją w przeciągu najbliższych miesięcy — czytamy na oficjalnym blogu Skype’a. Oznacza to, że już za jakiś czas będziemy mieli na wszystkich urządzeniach tą samą historię rozmów, co znacznie ułatwi kontynuowanie rozmowy na innym urządzeniu.

Skype zapowiada też, że pracuje nad usprawnieniem swoich serwerów, dzięki czemu rozmowy głosowe i wideo mają się odbywać w wyższej jakości. Mają też się pojawić „nowe, ekscytujące funkcje, o których opowiemy więcej w najbliższych miesiącach”.

0
Źródło: Skype
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.