Dużo zrzutów ekranu z Androida 4.4 KitKat

W Sieci pojawiło się mnóstwo zrzutów ekranu na których widać Androida 4.4 zainstalowanego na telefonie Google Nexus 4.

W informacjach system przedstawia się jako Android 4.4 Key Lime Pie, czyli pod nazwą zmienioną z czasem na KitKat. Nowa wersja systemu wprowadza nie tylko nowe funkcje, ale także odświeżony interfejs.

Pierwszą widoczną zmianą jest kolor czcionki paska powiadomień. Od wersji 4.0 była ona niebieska, teraz jest biała i jak wynika z publikowanych wcześniej zrzutów ekranu – może zmieniać kolor w zależności od uruchomionej aplikacji. Zmian doczekał się też ekran wybierania numeru, z którego zniknęły niemal wszystkie dodatki graficzne.

Redaktorzy serwisu AndroidAuthority dodają również, że system sprawia wrażenie działającego płynniej i sprawniej. Ponadto udało się ustalić, że Android 4.4 wprowadza funkcję drukowania oraz bezprzewodowego wyświetlania obrazu. Zmieniono także Galerię, która teraz obsługuje więcej efektów w tym Tilt-Shift, czy Center Focus. Więcej zrzutów ekranu znajdziecie

pod tym adresem

.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.