Enslaved: Oddysey to the West od dziś na PC

Luźna adaptacja chińskiego eposu "Wędrówka na Zachód" przeniesiona w postapokaliptyczne uniwersum spotkała się z ciepłym przyjęciem konsolowych graczy i recenzentów. Niestety słaby marketing sprawił, że tytuł sprzedał się w małej liczbie egzemplarzy i do dziś wspomina się o nim w kontekście sprzedażowej porażki.

Enslaved jest naprawdę świetną grą akcji. Dopieszczona wizualnie do najdrobniejszych szczegółów, z interesującymi bohaterami i mechaniką, która wymaga od gracza nie tylko zręczności, ale także i strategicznego podejścia. Bardzo dobrze, że Namco Bandai zdecydowało się w końcu wydać ją na PC. Edycja komputerowa ma szansę sprzedać się dziś lepiej niż jej konsolowy odpowiednik.

Gra dostępna jest już na Steam pod TYM linkiem. W cenie 19,99 $ otrzymacie dostęp do wersji Premium Edition, w której znajdziecie dodatkowe skórki dla bohaterów oraz przede wszystkim DLC Pigsy’s Perfect 10, w którym gracz wciela się w rolę drugoplanowego, ale nie mniej sympatycznego bohatera i uczestniczy w pobocznym zadaniu fabularnym. Oprócz tego gra wspiera funkcję 3D. W tej samej wersji gra zadebiutowała także na PSN (cena 79 zł). Zdecydowanie polecam!

0
Źródło: Steam
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.