Halo 3 do pobrania za darmo!

Chcesz zagrać w kultowego shootera na Xboxa 360 z 2007 roku? Jeżeli masz wykupiony abonament Xbox Live Gold, to gra od dziś do końca miesiąca jest dostępna do pobrania za darmo.

Halo 3 jest dostępny w sklepie Xbox Live w cenie 69,99 złotych. Ale od dziś aż do końca miesiąca grę można pobrać bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Jest tylko jeden warunek: musisz mieć wykupiony abonament Xbox Live Gold.

Halo 3 to już kolejna z gier udostępnianych przez Microsoft za darmo w ramach abonamentu Gold. Co miesiąc abonentom proponowane są dwie gry za darmo ze sklepu Xbox Live. Warto jednak pamiętać, że gra będzie dostępna nieodpłatnie tylko przez najbliższe 16 dni. Po tym czasie powróci cena 69,99 złotych. Rzecz jasna, jeżeli po „zakupieniu” gry w promocyjnej cenie 0 złotych zdecydujemy się ją usunąć i pobrać innym razem, owa gra jest już przypisana do naszego Konta Microsoft i nie trzeba będzie już płacić.

Halo 3 okazał się wielkim hitem kilka lat temu. W pierwszym tygodniu od premiery gra zapewniła jej twórcom przychody na poziomie 300 milionów dolarów.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.