Intrygująca Lumia 929 na zdjęciu i wideo

Nokia zapowiedziała nowe smartfony i tablety w ubiegłym tygodniu, ale wygląda na to, że nie ujawniła swoich wszystkich asów, jakie trzyma w rękawie. 5-calowa Lumia 929 ma pojawić się w sprzedaży w listopadzie, na początku wyłącznie w USA.

Członek społeczności skupionej wokół serwisu WPCentral opublikował zdjęcie smartfonu, którym jest, jak twierdzi, Lumia 929. Umieścił też na YouTube krótki film wideo prezentujący nowy telefon Nokii.

Z opublikowanych materiałów wynika, że smartfon ma zaokrąglony tył obudowy, ale wzornictwem niewiele różni się od dotychczasowych Lumii. Urządzenie ma wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli i pracuje pod kontrolą Windows Phone 8 Update 3. Według innych, niepotwierzonych informacji, Lumia 929 ma być wyposażona w 20-megapikselowy aparat i czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800.

Aktualizacja:

Niestety, film został już usunięty z YouTube’a.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.