Jednak nie będzie Half-Life’a 3

Kiedy zakończenie wspaniałej sagi Half-Life? Wygląda na to, że nieprędko. Zgłoszony niedawno znak towarowy w urzędzie Unii Europejskiej nie został złożony przez firmę Valve, a kogoś ze specyficznym poczuciem humoru.

Witryna unijnego urzędu zajmującego się rejestracją znaków towarowych usunęła wpis dotyczący gry Half-Life 3, a przy okazji gry Portal 3. Jak się okazuje, po weryfikacji autora złożonego wniosku ustalono, że nie ma on żadnego związku ze studiem Valve, a zatem prawa do znaków towarowych się tej osobie nie należą.

Co prawda istnieje grupa deweloperów, która w Valve pracuje już ponoć nad projektem „Half-Life 3”. Nie wiadomo jednak dokładnie czym ów projekt właściwie jest. Jedno jest pewne: nawet jeżeli kiedyś studio Valve faktycznie zdecyduje się stworzyć ostatnią część tej kultowej gry, to nie ma to nic wspólnego z zarejestrowanym niedawno znakiem towarowym, a co za tym idzie, gra nie pojawi się w przewidywalnej przyszłości.

0
Źródło: ValveTime.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.