Nadchodzi darmowa strzelanka od twórców Blacklight: Retribution

Już w przyszłym roku Zombie Studios udostępni na Steam swoją kolejną strzelankę. Oparta na modelu F2P gra będzie wymagała od nas nie tylko zręczności ale i odrobiny strategicznego myślenia.

Na początku każdej rundy w Phantom Army obie strony drużyn wybierają część mapy w kształcie litery L. Następnie środek całej planszy zostanie losowo zapełniony różnymi elementami, za którymi będzie można się ukrywać. To właśnie system osłon ma być esencją rozgrywki. Twórcy nie chcą by gracze biegali „na oślep” po dobrze już znanych torach, lecz wykorzystali umiejętności taktyczne. Zamiast sprintu przez uliczki będziemy zatem mogli się czołgać i chować w różnych otworach. Akcja będzie prowadzona z perspektywy trzeciej osoby.

Phantom Army będzie oparte na silniku Unreal Engine i ma pojawić się na Steam w przyszłym roku, w bliżej nie sprecyzowanym terminie.

0
Źródło: Joystiq
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.