Nexus 5 trafił do sklepu Google Play!

Wciąż nie ma oficjalnych informacji na temat kolejnego smartfona z serii Nexus, ale dziś smartfon trafił do... Google Play.

Wiele osób zauważyło, że oferta sklepu Google Play (niedostępnego w Polsce z ofertą sprzętową) zmieniła się dosyć dramatycznie. W ofercie pojawił się Nexus 5 wyceniony na 349 dolarów (obecnie ok. 1070 zł). Za taką kwotę można było nabyć urządzenie wyposażone w pamięć flash o pojemności 16 GB. Ponadto telefon dysponuje ekranem 4,95″ o rozdzielczości 1080p, 4-rdzeniowym procesorem 2,3 GHz i obsługą LTE.

W planach jest też droższa wersja Nexusa 5 wyposażona w 32 GB pamięci flash. Jego cena nie jest jeszcze znana. Warto przypomnieć, że Nexus 4 zadebiutował w cenie 299 dolarów (ok. 915 zł), za co dostawaliśmy smartfon wyposażony w 8 GB pamięci flash. Wersja 16 GB dopóki nie zniknęła z Google Play kosztowała 349 dolarów. Podobna podwyżka miała miejsce w przypadku ostatniej generacji tabletu Nexus 7.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.