Nokia Lumia 1320 na zdjęciu

Już dziś odbędzie się konferencja Nokia World, na której fiński producent smartfonów zaprezentuje swoje najnowsze urządzenia. Niezawodny "evleaks" opublikował jej zdjęcie tuż przed samym wydarzeniem.

Evleaks, czyli użytkownik Twittera, który jak dotąd publikował przeróżne plotki na temat najnowszych smartfonów i okazywał się w tym bezbłędny, tym razem zaprezentował nam zdjęcie Nokii Lumii 1320. Według niepotwierdzonych informacji, ma to być telefon z dużym ekranem i ma on kosztować niewiele. Najprawdopodobniej ma pełnić funkcję następcy Lumii 625.

Zdjęcie sugeruje, że ekran będzie miał znacznie wyższą rozdzielczość od wyżej wspomnianej Lumii 625. Świadczy o tym dodatkowy rząd kafelków, który został wprowadzony dla wyświetlaczy Full HD wraz z aktualizacją Update 3 dla systemu Windows Phone 8. Brakuje za to oznaczeń PureView, co sugeruje, że w tym telefonie znajdziemy aparat z niższej półki.

Nokia Lumia 1320, 2013 pic.twitter.com/d7kptjyAtL

— @evleaks (@evleaks) October 21, 2013

The back. pic.twitter.com/udQjcPEbzX

— @evleaks (@evleaks) October 21, 2013

Źródło: @evleaks
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.