Nokia szykuje BatTelefon?

Za dwa tygodnie odbędzie się w Abu Zabi konferencja prasowa, na której Nokia zaprezentuje swoje najnowsze produkty. Wśród nich znaleźć się ma smartfon, o którym wcześniej nie słyszeliśmy.

Według jak dotąd bezbłędnego informatora o pseudonimie „evleaks”, Nokia pracuje nad nowym smartfonem z serii Lumia. Co ciekawe, nie jest to urządzenie o którym wspominaliśmy już kiedykolwiek wcześniej, a coś zupełnie innego.

Urządzenie ma nazwę kodową „Batman” i ma być sprzedawane pod nazwą Lumia 1320. Jeżeli dobrze rozumiemy oznaczenie, może to być odmiana 6-calowej Lumii 1520, która również ma zostać zaprezentowana na konferencji w Abu Zabi.

Czemu „Batman”? Tego nie wiemy, ale Nokia już miała swego czasu swoje układy z Człowiekiem Nietoperzem. Z okazji premiery kolejnych filmów reżysera Christophera Nolana o Batmanie, pojawiły się limitowane edycje Lumii 800 i Lumii 900 nawiązujące do tych filmów.

Nokia Batman = Lumia 1320

— @evleaks (@evleaks) October 8, 2013

Źródło: @evleaks
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.