Nvidia tworzy nową markę

Firma Nvidia może i koncentruje się ostatnimi czasy głównie na procesorach mobilnych, ale z całą pewnością nie zapomniała o kartach graficznych dla graczy. Dowodem na to jest ogłoszenie nowej formy współpracy z producentami komputerów.

Nvidia ogłosiła, że współpracuje z wybranymi producentami komputerów osobistych, by wspólnie stworzyć komputery tak potężne, że żadna gra ich nie „przeciąży”. Będą one sprzedawane pod marką Nvidia GeForce GTX Battlebox.

Każdy z komputerów będzie wyposażony w dwie lub trzy karty GeForce GTX 780, podkręcone procesory Core i5 lub Core i7 z linii Haswell, zaawansowane systemy chłodzenia, wysokowydajne pamięci DDR3 i dyski SSD.

Komputery te mają bez problemu poradzić sobie z takimi grami, jak Assassin’s Creed IV: Black Flag, Batman: Arkham Origins czy Call of Duty: Ghosts przy najwyższych możliwych ustawieniach graficznych i w rozdzielczości 4K.

Więcej informacji na temat systemów można znaleźć na stronach: http://www.nvidia.pl/object/geforce-gtx-battlebox-gaming-pc-pl.html oraz http://www.komputronik.pl/Nvidia_Battlebox.

Źródło: Nvidia
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.