Osiągnięcia z Xbox Live trafiają na Androida

Microsoft umieścił w sklepie Google Play wersję gry Wordament przeznaczoną na urządzenia z systemem Android. Co ciekawe, owa gra umożliwia graczom zdobywanie Osiągnięć, dokładnie tak, jak na systemach Windows, Windows Phone czy konsolach Xbox.

Wordament to gra stworzona dla Windows Phone 7 w 2011 roku przez dwóch programistów Microsoftu. Nikt nie spodziewał się, że zdobędzie ona tak dużą popularność, jaką zdobyła. Doczekała się też ona nowej wersji, zoptymalizowanej pod Windows Phone 8. Owa gra obsługiwała system Osiągnięć, czyli nagród dla graczy za wykonanie dodatkowych zadań w grze.

Gra w ubiegłym roku pojawiła się w wersji na iOS-a, a w bieżącym roku w wersji webowej. Obie edycje gry również korzystały z systemu Osiągnięć. A teraz, wraz z premierą gry na Androida, xboxowe Osiągnięcia trafiają na system Google’a. Oprócz integracji z siecią Xbox Live, gra oferuje również połączenie z sieciami Facebook i Twitter. Gra jest w pełni darmowa.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.