Oto następca tabletu Miix

O tablecie Miix2 słyszeliśmy już w czerwcu, kiedy to Microsoft go zaprezentował na targach Computex podczas demonstracji systemu Windows 8.1. Teraz wiemy nieco więcej na jego temat.

Tablet Lenovo Miix2 został wyposażony w czterordzeniowy procesor Bay Trail-T od Intela, a jego 8-calowy ekran wyświetla obraz w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Urządzenie będzie posiadało również dwa gigabajty pamięci RAM. Do tego Lenovo dokłada 32 lub 64 gigabajty pamięci masowej (w zależności od modelu), którą można rozszerzyć poprzez kartę microSD.

Miix2 ma być wyposażony w 5-megapikselowy aparat i 2-megapikselową kamerę do wideorozmów. Bateria ma pozwolić na siedem godzin pracy. Całością zarządza system Windows 8.1, do którego gratis dodany zostanie pakiet Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Studentów. Do urządzenia będzie można dokupić rysik oraz etui pełniące również rolę stojaka. Cena obu akcesoriów to 20 dolarów. Sam tablet ma pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. 32-gigabajtowa wersja ma kosztować 299 dolarów, zaś 64-gigabajtowa 349 dolarów.

0
Źródło: Lenovo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.