Pierwszy gameplay z postapokaliptycznej gry logicznej „Reset”

Lubicie motyw podróży w czasie i wielkie roboty? Nie przegapcie tej gry!

Gdy w kwietniu zeszłego roku niezależne, dwuosobowe studio Theory Interactive pochwaliło się zwiastunem gry Reset w sieci zawrzało. Pod względem audiowizualnym Reset po prostu oczarowywał. Do tego otrzymaliśmy zapowiedź niezwykłej gry rozgrywanej w opuszczonym świecie przyszłości, którego głównym bohaterem jest robot. Od tamtej pory twórcy nie zdradzali żadnych nowych informacji, ale dziś możemy w końcu przyjrzeć się fragmentom gameplayu.

Reset należy klasyfikować jako grę logiczną, ale duży nacisk będzie także kładziony na fabułę i niezwykły, melancholijny klimat gry. Głównymi bohaterami będą dwa roboty, które tak naprawdę są jedną maszyną – istnieją jednak w różnych wymiarach czasowych. Na podstawie „jednoosobowej kooperacji” będziemy rozwiązywać wiele zagadek, które najprawdopodobniej wyjaśnią nam więcej na temat otaczającego nas świata.

Reset zmierza na PC – niestety twórcy nie zdradzili jeszcze nawet przybliżonej daty premiery.
0
Źródło: eurogamer.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.