Prace nad OS X Mavericks ukończone!

Tym razem czekaliśmy dłużej niż zwykle na nową wersję systemu operacyjnego Apple'a. Nasza cierpliwość jednak wkrótce zostanie wynagrodzona. Deweloperzy już dziś mogą pobrać finalną wersję OS X Mavericks.

OX X Mavericks został już udostępniony do pobrania pracownikom Apple’a oraz użytkownikom AppleSeed. To oznacza, że jeżeli wszystko będzie się trzymało dotychczasowego harmonogramu, reszta z nas będzie mogła go pobrać pod koniec bieżącego miesiąca.

Poprzednia wersja systemu OS X, czyli Mountain Lion, pojawiła się na rynku w lipcu ubiegłego roku. Czemu Mavericks pojawił się tak późno? Według spekulacji, Apple chciał skupić się na doszlifowaniu systemu iOS 7, który miał swoją premierę we wrześniu.

OS X Mavericks to niezliczona ilość nowości. W tym nowe, natywne aplikacje iBooks i Map, menadżer haseł iCloud Keychain i lepsza obsługa wielu monitorów.

0
Źródło: 9to5Mac
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.