ROCCAT Power Grid: aplikacja, o której marzyli gracze

Aplikacja miała ukazać się w grudniu poprzedniego roku, jednak prace nad nią okazały się trwać o wiele dłużej, niż zakładano. Ale przejdźmy do konkretów: co to jest i co to robi?

Power Grid to aplikacja, która po zainstalowaniu na naszym smartfonie z Androidem bądź iOS’em staje się wszystkowiedzącym asystentem, który zaoferuje nam wiele jeśli chodzi o konfigurację i ustawienia naszego peceta do grania. Power Grid może monitorować wydajność naszego sprzętu podczas grania, pozwala również na indywidualną konfigurację poziomów głośności dla każdej z uruchomionych aplikacji (nigdy więcej problemów z komunikacją na TeamSpeaku), itd, itd, itd.

Niestety nie miałem czasu przetestować aplikacji, więc zamiast recenzji musicie zadowolić się oficjalnym filmem nagranym przez firmę Roccat, który całkiem nieźle przedstawia aplikację:

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.