Szef Forda o przejściu do Microsoftu

Według informacji zdobytych przez redakcję AllThingsD, komisja zajmująca się szukaniem następcy Steve'a Ballmera upodobała sobie Alana Mulally'ego, dyrektora generalnego Forda. Ponoć już trwają negocjacje. Jeżeli to prawda, to Mulally nie daje po sobie tego poznać.
Alan Mulally

Alan Mulally

USA Today postanowiło zapytać wprost Alana Mulally’ego o rozmowy na temat pracy w Microsofcie. Ten odparł krótko i konkretnie. –

Kocham służyć Fordowi i nie mam nic do dodania, jeżeli chodzi o moje przyszłe plany jeżeli chodzi o dalsze służenie Fordowi — stwierdził. Te słowa sugerują, że informacje zdobyte przez AllThingsD okazały się nieprawdziwe i że Mulally nie ma zamiaru wcielić się w rolę następcy Billa Gatesa i Steve’a Ballmera.

Według informacji z tego samego źródła, drugim kandydatem, poza Mulallym, jest Tony Bates, były dyrektor generalny Skype’a. Biorąc jednak pod uwagę cytowaną wypowiedź prezesa Forda, nie jesteśmy pewni, czy powinniśmy tę informację traktować poważnie.

0
Źródło: USA TODAY
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.