Titanfall miał być dostępny również na PlayStation 4

Respawn Games, twórcy Titanfalla a także ekipa odpowiedzialna za pierwsze części Call of Duty, twierdzą, że nie wiedzieli, że ich gra pojawi się tylko na konsoli Xbox One. Spodziewają się, że jej kolejne części będą multiplatformowe.

Vince Zampella, współzałożyciel studia Respawn Games, poinformował na swoim koncie twitterowym, że nie miał pojęcia, że jego gra nie będzie dostępna na PlayStation 4. Jak twierdzi, był przekonany, że premiera gry na konsolę Sony zostanie co najwyżej opóźniona. Jednak jak się okazuje, wydawca gry, czyli Electronic Arts, zawarł porozumienie z Microsoftem bez jego wiedzy.

Zampella zapewnił, że postara się o to, by kolejne gry Respawn Games były dostępne również na PlayStation 4. Póki co, Titanfall pojawi się wyłącznie w wersjach dla Xboxa One, Xboxa 360 i Windows.

Always MS exclusive at launch, great partner and focus is good for a startup. EA made a deal for the rest, we only found out recently =(

— Vince Zampella (@VinceZampella) October 29, 2013

@AdanGarciaG Of course we will, just not the first Titanfall.

— Vince Zampella (@VinceZampella) October 29, 2013

0
Źródło: Respawn Games
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.