Watch Dogs zalicza obsuwę

Wcześniej premiera Watch Dogs zapowiadana była na listopad tego roku. Niestety hakowanie Chicago będziemy zmuszeni odłożyć w czasie.

Wszystkie wersje Watch Dogs – zarówno te na platformy obecnej jak i przyszłej generacji zostaną wydane dopiero wiosną 2014r. Przyczyna jest taka, jak zawsze – gra wymaga jeszcze dopracowania:

„Naszą ambicją, było od początku stworzenie gry na podstawie naszych wizji nowej generacji. Decyzja o przełożeniu premiery nie była łatwa (…) Ale od początku przyjęliśmy postawę, że nie będzie żadnego kompromisu w sprawie jakości. Zbliżając się do premiery, gdy wszystkie elementy układanki zaczęły dopiero układać się w całość zrozumieliśmy, że potrzebujemy więcej czasu, by dopracować szczegóły i detale. Chcemy zaoferować Wam doświadczenie, które na długo zostanie w Waszej pamięci”. – możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie Ubisoftu.

Trochę szkoda, bo Watch Dogs było jednym z ciekawiej wyglądających tytułów startowych konsoli nowej generacji. Zawsze jednak lepiej poczekać, niż otrzymać zabugowany i niekompletny produkt.

0
Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.