Xbox One uruchomi wszystkie aplikacje dla Windows 8!

Microsoft już kilka razy, między wierszami, sugerował, że aplikacje napisane dla Windows 8 zadziałają również na konsoli Xbox One. Nigdy jednak oficjalnie tego nie potwierdził. Tymczasem Dell, jak gdyby nigdy nic, opublikował pewną informację...

Na witrynie internetowej Della można już składać przedsprzedażowe zamówienia na konsolę Xbox One. W opisie produktu jest wyraźnie napisane, że urządzenie to będzie w stanie uruchomić wszystkie aplikacje ze Sklepu Windows.

Reguły gry się oficjalnie zmieniły. Wszystkie twoje ulubione aplikacje dla Windows 8 uruchomią się również na konsoli Xbox One i będą się synchronizować z twoim telefonem, desktopem i tabletem, zapewniając ci zunifikowane wrażenia webowe i rozrywkowe — czytamy na witrynie Della.

Poprosiliśmy Microsoft o komentarz w tej sprawie. Jak tylko go otrzymamy, uaktualnimy tego newsa o oficjalne informacje.

0
Źródło: Dell
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.