Zapraszamy na Mobilization Cube 2013

26 października w Łodzi odbędzie się już trzecia edycja konferencji Mobilization: Mobilization cube 2013. Zapowiada się ona całkiem ciekawie.

Konferencja Mobilization skierowana jest do studentów, programistów, architektów, kierowników projektów i każdego zainteresowanego technicznymi aspektami tworzenia aplikacji ze świata technologii mobilnych. A tegoroczna edycja zgromadzi ponad 30 prelegentów (polskich i zagranicznych) i prawie tysiąc uczestników stając się tym samym największą polską konferencją poświęconą technologiom mobilnym.

Tematyka konferencji będzie obejmować rozwój aplikacji mobilnych dla tabletów i smartfonów ze szczególnym uwzględnieniem platform takich jak Android, iOS oraz Windows Phone, a także zagadnień związanych z HTML 5. Poruszone na konferencji aspekty będą dotyczyć rozwoju aplikacji, rozwiązań skierowanych na platformy mobilne oraz sposobów na rozwijanie biznesu przy użyciu platform mobilnych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.