BetterMe: Aplikacja, która zawstydzi Cię przed znajomymi

Jeśli jesteś osobą, która ciągle odkłada rzeczy na później być może ta niewielka aplikacja pozwoli Ci lepiej zorganizować swój dzień i skłoni do aktywnego działania.

BetterMe różni się od zwykłego organizera z alarmem tym, że śledzi także naszą lokalizację. Przy wyznaczaniu kolejnych celów w aplikacji wyznaczamy także miejsce, którego dotyczy nasze zadanie. Przykładowo bibliotekę, do której musimy oddać książki lub siłownię. Jeśli o wybranej przez nas godzinie nie pojawimy się w wyznaczonym miejscu aplikacja umieści na naszej tablicy na Facebooku zawstydzający wpis. Czy to pomoże w jakiś sposób osobom z marną samodyscypliną? Coś czuję, że już przy pierwszej lepszej okazji taka aplikacja byłaby po prostu szybciutko odinstalowana ze smartfona;) Ale kto wie? Może akurat dla kogoś okaże się przydatniejsza niż standardowy terminarz.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie dla użytkowników systemów iOS i Android.

0
Źródło: Ubergizmo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.