Chcecie stworzyć własną grę? Możecie to zrobić za darmo

Gamemaker Studio to oprogramowanie do tworzenia gier komputerowych. Dzięki niemu powstały takie niezależne hity jak Gunpoint, pierwsza wersja Spelunky, czy Hotline Miami uznawana za jedną z najlepszych gier niezależnych 2013.

Dostępna na platformie Steam wersja Standard kosztuje normalnie 40€ (ok. 160zł), jednak twórcy postanowili udostępnić oprogramowanie za darmo „przez określony okres czasu”. Do kiedy? Nie mamy pojęcia, dlatego też polecamy pobrać, zainstalować i zarejestrować oprogramowanie jak najszybciej.

Żeby to zrobić, należy odwiedzić stronę twórców: http://gamemakerblog.com/2013/11/25/gamemaker-studio-standard-edition-is-currently-free-50-value/ Na niej znajdziecie adres z którego można pobrać oprogramowanie. Po zakończeniu instalacji, w oknie z wyborem jednej z trzech wersji rejestracji wybieramy wersję Standard i podać swój adres e-mail, na który otrzymacie kod aktywacyjny produktu.

0
Źródło: Polygamia.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.