Chromebook 11 pilnie wycofywany ze sprzedaży

Jeżeli kupiłaś lub kupiłeś już Chromebooka 11, lepiej pozbądź się dołączonej do niego ładowarki. HP i Google wycofują ten wart 279 dolarów komputer ze sprzedaży z uwagi na to, że posiada ona poważną wadę konstrukcyjną.

HP Chromebook 11 zniknął z oferty HP i Google’a, jest też wycofywany z większości sklepów. Powodem jest, tu cytujemy Google’a, „niewielka ilość doniesień użytkowników, świadcząca o tym, że niektóre ładowarki dołączone do urządzenia przegrzewają się i stają się w wyniku tego permanentnie uszkodzone”.

Osoby, które już kupiły Chromebooka 11 są proszone o niewykorzystywanie dołączonych ładowarek. Można jednak dalej korzystać z innych posiadających złącze microUSB. Nie wiadomo ile skarg wpłynęło na popsute ładowarki. Wiadomo tylko, że nie doszło, przynajmniej na razie, do uszkodzeń komputerów w wyniku tej wady, nikomu też nie stała się krzywda. Nie wiadomo również, czy HP zaproponuje użytkownikom wymianę ładowarek na nowe.

0
Źródło: Google
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.