Darmowy Skype dla posiadaczy Xbox Live Gold

Xbox One będzie potrafił uruchamiać nie tylko gry, ale też, tak jak jego poprzednik, przeróżne aplikacje. Jedną z nich będzie Skype, a jeżeli zdecydujesz się na opłacenie abonamentu Xbox Live Gold, otrzymasz miły prezent.

Wszyscy abonenci Xbox Live Gold, którzy zdecydują się kupić Xboxa One i zainstalować na nim Skype’a, otrzymają do swojej dyspozycji 100 minut miesięcznie na rozmowy z numerami stacjonarnymi i komórkowymi w 50 krajach na sześć miesięcy. Promocja potrwa do 31 marca 2014 roku.

Skype wykorzystuje wielozadaniowe możliwości Xboxa One. Oznacza to, że można korzystać z komunikatora nawet podczas grania w daną grę, przypinając komunikator z boku ekranu. Powiadomienia (które można wyłączyć) ze Skype’a również będą się pojawiały na ekranie, niezależnie od tego co w dane chwili robimy. Skype dla Xboxa One będzie obsługiwał wideorozmowy w rozdzielczości 1080p.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.