Dwie gry gratis przy zakupie PlayStation 4

Wszystkie osoby, które zdecydują się na zakup konsoli PlayStation 4 oraz mają wykupioną usługę PlayStation Plus aktywną od co najmniej 30 dni, otrzymają dwie premierowe gry bez dodatkowych opłat.

Jak informuje Sony, abonenci PlayStation Plus będą mogli pobrać za darmo na swoje konsole PlayStation 4 dwie gry. Pierwsza z nich, to strzelanka 2D o nazwie Resogun, drugą zaś jest platformówka Contrast. Jakby tego było mało, abonenci PS Plus otrzymają również dodatek do shootera Warframe.

PlayStation Plus to usługa wymagana, by móc grać w gry multiplayer na konsoli PlayStation 4. Roczny abonament to koszt około 170 złotych. Oprócz wyżej wspomnianych gier, abonenci PlayStation Plus, którzy zdecydują się kupić PlayStation 4, otrzymają również 30-dniowy dostęp do usługi Music Unlimited oraz równowartość 10 dolarów na zakupy PlayStation Store.

0
Źródło: Sony
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.