Francis wyjmuje PlayStation 4 z pudełka

Znany youtube'owy celebryta otrzymał od Sony w prezencie najnowszą konsolę do gier z linii PlayStation. Co Francis ma do powiedzenia na ten temat?

Francis zdobył gigantyczną popularność na YouTube z uwagi na jego dość… specyficzny charakter. Jest to człowiek, który, delikatnie rzecz ujmując, nie potrafi kryć swoich emocji i wyraża je w sposób, nazwijmy to, impulsywny. To najwyraźniej spodobało się firmie Sony, bowiem ta zdecydowała się mu przysłać jeszcze przed premierą konsolę PlayStation 4.

Francis, niestety, nie zdecydował się nagrać interfejsu konsoli ani tego, jak bawi się przeróżnymi grami. Możemy jednak przyjrzeć się z bliska samemu PlayStation 4 jak i dołączonemu do niego gamepadowi DualShock 4.

Wkrótce po publikacji filmiku przez Francisa, Sony zdecydował się umieścić nowy, własny filmik prezentujący wypakowywanie PlayStation 4 z pudełka. Na oficjalnym klipie widać konsolę, gamepad, kabel USB do ładowania gamepada, zestaw słuchawkowy, kabel HDMI, instrukcję obsługi i kod uprawniający każdego posiadacza PlayStation 4 do zakupów za 10 dolarów w PlayStation Store i 30-dniowej subskrypcji PlayStation Plus i Music Unlimited.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.