Galaxy S4 już z Androidem 4.3.

Polscy użytkownicy sztandarowego modelu Samsung Galaxy S4, mogą już pobrać najnowszą aktualizację systemu Android Jelly Bean 4.3. Aktualizacja oprogramowania wprowadza między innymi kompatybilność telefonów z zegarkiem Galaxy Gear, a także możliwość korzystania z platformy Samsung KNOX oraz wielu innych nowych funkcji.

Połączenie z Galaxy Gear pozwoli użytkownikom Galaxy S4 na wykonywanie i odbieranie połączeń oraz odbieranie przychodzących wiadomości i powiadomień bez konieczności wyciągania smartfonu z kieszeni czy torby. Aktualizacja systemu Android w urządzeniach Galaxy S4 do wersji 4.3 oznacza też dostęp do najnowszych funkcji opracowanych przez Samsung z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie użytkowników. Mobilna platforma Samsung KNOX pozwala na korzystanie ze smartfonu zarówno do celów prywatnych, jak i służbowych, z zapewnieniem wysokich standardów bezpieczeństwa danych.

Dla prostszego przenoszenia zawartości między urządzeniami Galaxy smartfon współpracuje z aplikacjami Smart Switch, a funkcja HomeSync umożliwia zachowywanie i udostępnianie plików w prywatnej chmurze obsługiwanej przez skonfigurowane z nią urządzenia domowe. Co więcej, specjalnie dla udostępniania treści wideo, telefony Galaxy S4 zostały wyposażone w zaktualizowaną aplikację Group Play 2.5.

0
Źródło: Samsung
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.