Kanciasty Gandalf po raz drugi zawita na wszystkie platformy

Traveller's Tales obficie zasypuje nas swoimi grami z serii LEGO. Niedawno premierę miało Marvel Super Heroes, które tradycyjnie dla serii zgarnęło wysokie oceny recenzentów. Dziś do sieci trafiła informacja, która sugeruje, że wirtualne klocki LEGO po raz drugi nie oprą się Śródziemiu.

Wydane w zeszłym roku LEGO: The Lord of The Rings zostało okrzyknięte przez wielu graczy najlepszą grą z całej serii. Twórcom udało się przenieść najważniejsze lokacje ze świata Tolkiena i dobrze zmieszać epicki klimat filmu z charakterystycznym dla marki LEGO poczuciem humoru. Co sprawdziło się raz, sprawdzi się i kolejny.

W grudniu do kin wejdzie kolejna część „Hobbita”. Zanim pojawi się na ekranach zwieńczenie trylogii na komputerach PC i konsolach PS3, Xbox 360 i Wii U powinniśmy móc wcielić się w Bilba i jego klockowych towarzyszy. Tak przynajmniej wynika z powyższego zdjęcia, które według użytkownika forum BrickSet znajdowało się w instrukcji dołączonej do zestawu tradycyjnych klocków LEGO z serii Hobbit.

Traveller’s Tales jeszcze nie udzieliło w tej sprawie żadnych informacji, ale być może studio czeka do grudnia, by na rozdaniu nagród VGX oficjalnie zapowiedzieć grę.

0
Źródło: Eurogamer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.