Nadchodzi nowy, większy iPad

Rynek tabletów nadal nie został nasycony. Udowadniają to kolejne premiery sprzętów z Windowsem i Androidem. Jednak to tablety Apple'a nadal sprzedają się najlepiej. Firma prawdopodobnie rozszerzy swoją ofertę już wkrótce.

Po wypuszczeniu na rynek iPada mini, który okazał się sukcesem, czas na coś większego. Jak podaje chiński portal PadNews, powołując się na „zaufane źródła” z Foxconn (który od lat produkuje sprzęt dla Apple’a), Apple testuje nową wersję swojego tabletu z przekątną ekranu 11,4 i 12,9 cala. Testy wewnętrzne są podobno na „zaawansowanym etapie” i jeśli po drodze nie wydarzy się żadna katastrofa, nowy rozmiar iPada może trafić do sprzedaży w marcu 2014 roku.

Podobne plotki słyszeliśmy już wcześniej – serwis AppleInsider twierdził, że Apple testuje tablet z „przekątną ekranu nieco poniżej 13 cali”. Cóż, wyniki sprzedaży sprzętów giganta z Cupertino również sugerują, że konsumenci nie mieliby nic przeciwko nowej, większej zabawce z logiem nadgryzionego jabłka.

Na oficjalne potwierdzenie tych informacji będziemy musieli jeszcze trochę poczekać – Apple nieczęsto komentuje plotki na swój temat.

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.