Najlepiej sprzedająca się gra w historii PS2 trafi niebawem na urządzenia przenośne

Któż by kiedyś pomyślał, że w tak zaawansowane sandboxy jak trójwymiarowa seria GTA będziemy grać na telefonach komórkowych. Już w grudniu do grona GTA III i Vice City dołączy ostatnia część trylogii - GTA: San Andreas.

Czego możemy spodziewać się po porcie gry? Rockstar obiecuje odnowioną grafikę m.in. dodanie dynamicznych cieni, wzbogacenie palety kolorystycznej i udoskonalenie modeli pojazdów oraz postaci. Oczywiście z uwagi na obsługę gry na dotykowych ekranach przerobiono także interfejs. Sterowanie pojazdów odbywać się będzie na trzy różne sposoby – tak, by każdy gracz mógł wybrać ten pasujący mu najbardziej.

GTA: San Andreas pojawi się w sprzedaży w grudniu na tabletach i smartfonach korzystających z systemów iOS, Android, Windows Phone i Kindle. Niestety Rockstar nie zdradził dokładnie, które modele urządzeń będą kompatybilne z grą.

0
Źródło: Rockstar
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.