Nvidia Tegra Note: najszybszy tablet na świecie?

Tegra Note ma być najszybszym tabletem na świecie, a mimo tego kosztować będzie zaledwie 199 dolarów. Czy Nvidia zawładnie tym segmentem?

Za około 600 złotych (choć w Polsce będzie to z pewnością nieco wyższa kwota) otrzymamy 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 z 720 pikseli oraz, rzecz jasna, platformę Nvidia Tegra 4, wspieraną przez 2 GB pamięci RAM. Nvidia sama nie będzie sprzedawać urządzenia, ale dostarczać będzie referencyjną konstrukcję swoim partnerom, jak ma to w zwyczaju w przypadku kart graficznych.

Kalifornijski producent, najbardziej znany ze swoich kart graficznych, wydał dwa filmiku, zapowiadające swój nowy tablet. Na jednym z nich możecie zobaczyć coś, co nazywa się DirectStylus i jest nowym typem rysika – niezwykle czułego, co w połączeniu z dedykowanym oprogramowaniem daje zaskakujące efekty, które zobaczycie na filmiku poniżej:

Wkrótce poznamy więcej szczegółów na temat tabletu Nvidii.

0
Źródło: Nvidia
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.