Pierwszy polski produkt w Apple Store!

Dice+ to Naszpikowana elektroniką kostka po wykonaniu rzutu automatycznie przesuwa pionki po wirtualnych planszach, wyświetlanych na ekranach naszych tabletów i smartfonów.

Ten polski wynalazek zrobił już furorę zarówno na targach CeBit jak i na E3 czy Gamescomie. Planszówki przeżywają teraz rozkwit, ale nie tylko w swojej tradycyjnej formie. Równie wiele gier wychodzi już na tablety i to właśnie do tego typu rozrywki przeznaczona jest DICE+. Interaktywna kość jest kompatybilna na razie tylko z grami z zestawu Powered Board Games dostępnego bezpłatnie na Androidzie i iOS. Znajdziecie tam m.in. wariację Chińczyka i Backgammona.

Jest to również pierwszy polski produkt, który trafił do sieci Apple Store, gdzie prezentowany będzie obok najnowszych urządzeń Apple’a i innych producentów takich jak Bose, Piquardo, czy Philips.

Jeśli chcielibyście sprawić sobie taki gadżet jako prezent na Święta, Dice+ nadal dostępny jest bezpośrednio na stronie producenta. Cena zestawu (kostka, zestaw gier, sakiewka, kabel usb) wynosi 165,89zł.

0
Źródło: www.biztok.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.