Pies, Las Vegas, kosmos i Megan Fox [wideo]

Przy każdej nowej odsłonie Call of Duty mamy okazję podziwiać lepsze lub gorsze live trailery z gwiazdorską obsadą utrzymane w humorystycznej formie.Najnowszy zwiastun nie wybija się z tego schematu próbując przekonać graczy, że nie ma nic lepszego od partyjki CoD-a ze znajomymi.

W dziesiątą część serii popularnych strzelanek na komputerach PC i konsolach PS3, Xbox 360 i WiiU zagramy już jutro. Call of Duty: Ghost będzie toczyło się w niedalekiej przyszłości, kiedy to w skutek katastrofy USA utraciło dominującą pozycję na świecie. Kiedy Federacja Krajów Ameryki Południowej powstanie przeciwko Stanom Zjednoczonym do akcji wkroczy elitarny oddział jednostki bojowej, w członka którego wcieli się gracz. Tym razem w misjach pomagać nam będzie specjalnie wyszkolony pies, który będzie potrafił odciągnąć uwagę wroga, zaatakować go lub dokonać szybkiego rozpoznania w terenie. Oczywiście duży nacisk położono na tryb zabawy sieciowej, do której nawiązuje powyższy materiał. Na graczy czekają także ciekawe lokacje m.in. kosmos, widoczny na zwiastunie czy dno oceanu.

Źródło: YouTube
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.