Prawdziwe sweet focie – zdjęcia z Instagrama drukowane na… ptasim mleczku

Istnieje niezliczona ilość usług, które przekształcą Twoje zdjęcia z Instagrama we wszystko: od wizytówek, aż po kubki do kawy. Ale Boomf na ich tle wychodzi bardzo oryginalnie.

Na zamówienie Boomf uwiecznia dziewięć fotografii wybranych z Twojego profilu na Instagramie na kostkach ptasiego mleczka. Co do jakości wydruku raczej nie powinniśmy spodziewać się czegoś powalającego, ale któż by się tym przejmował, skoro wszystko i tak trafi prędzej czy później do naszych ust lub utonie w kubku z gorącą czekoladą.

Na razie usługa dostępna jest wyłącznie w Wielkiej Brytanii, ale firma chce rozszerzyć działalność na cały świat już na początku przyszłego roku. A ile na chwilę obecną zapłacilibyśmy za taką przyjemność? Niestety „sweet fotki” tanie nie są. Dziewięć kosteczek ptasiego mleczka z nadrukami firma wycenia na około 60 zł…

0
Źródło: Gizmodo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.