Trzy krytyczne usterki w Windows 8.1

Jak co każdy drugi wtorek miesiąca, Microsoft opublikuje łatki i aktualizacje dla swoich produktów. Tym razem ogłosił, że wykryto aż trzy krytyczne usterki w jego najnowszym systemie operacyjnym, które zostaną załatane.

12 listopada w usłudze Windows Update pojawią się trzy aktualizacje dla systemu Windows 8.1, które są oznaczone jako „krytyczne”. Dodatkowo, pojawi się pięć dodatkowych oznaczonych jako „istotne”. Jak zawsze, Microsoft nie udziela żadnych dodatkowych informacji na temat wykrytych błędów dopóki nie zostaną opublikowane aktualizacje, by nie ułatwiać życia cyberprzestępcom.

We wtorek pojawią się też trzy „krytyczne” aktualizacje i dwie „istotne” dla Windows XP. To będą jedne z ostatnich aktualizacji dla tego systemu, bowiem już ósmego kwietnia 2014 roku kończy się dwunastoletni okres wsparcia dla tego systemu operacyjnego.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.