War Thunder przetestowało już 5 milionów graczy

Rok temu ruszyły otwarte beta testy War Thunder - gry, w której możemy polatać większością samolotów bojowych z okresu drugiej wojny światowej. Jak na wersję beta i zaledwie rok funkcjonowania na rynku, War Thunder już teraz może pochwalić się niezłymi wynikami.

5 milionów graczy przewinęło się przez otwartą betę darmowego tytułu od Gaijin Entertainment. Gra oferuje trzy tryby rozgrywki:

  • Arcade battles: Bitwy w powietrzu z bardzo „łagodną” i „wybaczającą prawie wszystko” fizyką. Dla kogoś kogo nie interesują zasady aerodynamiki, a zawsze chciał polatać kultowymi myśliwcami z okresu II WŚ, to najlepsza opcja
  • Historical battles: Bitwy historyczne, tutaj podczas najbardziej zwariowanych manewrów elementy naszej maszyny zachowują się już bardziej realnie – przy zbyt dużym przeciążeniu możemy stracić skrzydła, etc.
  • Full real battles: jeśli ktokolwiek z Was teśkni za „starymi dobrymi symulatorami”, w których nawet start z lotniska jest wyzwaniem, to ten tryb przeznaczono dla Was.

A już niedługo, oprócz samolotów w War Thunder pojawią się czołgi. Ciekawe, czy tytuł będzie w stanie realnie zagrozić World of Tanks.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.