Bill Gates kazał zabić Steve’a Ballmera. W South Parku

W ubiegłym tygodniu pojawił się odcinek "Miasteczka South Park", w którym poruszano, między innymi, wątek batalii fanów Xboxa One i PlayStation 4. Wczoraj pojawiła się kontynuacja tej opowieści. I, trzeba przyznać, są powody do śmiania się do rozpuku.

Najnowszy odcinek Miasteczka South Park jest już dostępny do obejrzenia, za darmo, pod tym adresem. Rozwija on wątek poprzedniego odcinka, czyli kłótni pomiędzy fanami Xboxa One i PlayStation 4. Tym razem cały odcinek jest temu poświęcony, a występują w nim nawet Steve Ballmer i Bill Gates.

Nie chcemy psuć wam przyjemności i opowiadać dokładnie fabuły, gwarantujemy jednak dobrą zabawę, zwłaszcza jeżeli jesteście zaangażowani w świat konsol do gier. Pamiętajcie tylko, że serial ten zawiera kontrowersyjny, mroczny i obrazoburczy humor, przeznaczony zdecydowanie tylko dla dorosłych osób.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.