Zobacz jak wygląda w akcji Infamous: Second Son

Kolejna część serii dostępnej wyłącznie na konsolach PlayStation to jeden z bardziej obiecujących tytułów. W końcu mamy możliwość przyjrzenia się bliżej właściwej rozgrywce.

Delsin Rowe – nowy bohater gry – będzie korzystał z żywiołu ognia. Na materiale widzimy w jaki sposób atakuje on pojedynczych przeciwników i ich grupy. Nie zostanie także pozbawiony bardziej efektywnych ataków specjalnych (np. Karma Bomb w 4:30). W porównaniu do Cole’a Delsin nie będzie już musiał wspinać się po budynkach – na dach dostanie się przy pomocy szybów wentylacyjnych. Na tle szarej kolorystyki lokacji wyróżniają się świetlne efekty cząsteczkowe. Pokazano także sposób w jaki wykorzysta się panel dotykowy nowego DualShocka.

Studio Sucker Punch potwierdziło także, że Infamous: Second Son trafi do zestawu z PS4. Datę jego premiery poznamy w przyszłym tygodniu.

Aktualizacja: Data premiery gry Infamous: Second Son została wyznaczona na 21 marca 2014r.
0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.