Zwiedzaj Śródziemie przeglądarką Google Chrome

Już za dwa tygodnie film "Hobbit: Pustkowie Smauga" trafi do pierwszych kin. Z tej okazji Google postanowił stworzyć interaktywną wersję Śródziemia, które można zwiedzać za pomocą przeglądarki Chrome.

Interaktywna mapa Śródziemia została zoptymalizowana pod przeglądarkę Google Chrome. To nic innego, jak mocno zmodyfikowana wersja Map Google ze szczegółowymi opisami miejsc, do których udał się Bilbo Baggins (jak Rivendell) oraz innych, istotnych dla fabuły (jak Dol Guldur).

Każda lokacja jest pięknie opisana, niejednokrotnie ozdobiona komentarzem ze strony aktora grającego rolę Gandalfa, a w niektórych wręcz dostępne są zabawne mini-gry.

Z góry przepraszamy za to, że po przeczytaniu tego newsa wasze obowiązki służbowe i / lub szkolne zostaną odstawione na… później. Jakbyście się zastanawiali, czemu na Chipie od dwóch godzin nie pojawiły się żadne nowe materiały, po uruchomieniu Śródziemia w Mapach Google, zapewne zrozumiecie…

0
Źródło: The Hobbit
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.