Alan Mulally już nie jest „pupilkiem” Microsoftu?

Dyrektor generalny Forda, Alan Mulally, był głównym kandydatem na nowego szefa Microsoftu. Jednak według najnowszych doniesień, zarząd giganta z Redmond nie chce już Mulally'ego.
Alan Mulally

Alan Mulally

Zarząd Microsoftu, według niepotwierdzonych informacji, stracił zainteresowanie Mulallym. Stało się to po tym, jak Edsel Ford II, jeden z dyrektorów Forda, stwierdził w wywiadzie, że Mulally zapewnił zarząd, że zostaje z Fordem jeszcze przynajmniej przez rok. Sam Mulally unikał rozmów z dziennikarzami na temat propozycji od Microsoftu, nie zaprzeczając ani nie potwierdzając, że odchodzi z Forda, nie mogąc jednoznacznie określić swoich zamiarów. Wpłynęło to negatywnie na kurs akcji Microsoftu, więc Microsoft ponoć w końcu, widząc granie Mulally’ego na dwie bramki, zmienił zdanie i już nie zabiega o dyrektora generalnego Forda.

Ponoć nowym głównym kandydatem jest mężczyzna z doświadczeniem w prowadzeniu firmy zajmującej się cyfrową technologią. Niestety, nie mamy jakichkolwiek dodatkowych informacji na ten temat.

0
Źródło: AllThingsD
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.