Apple i Microsoft… połączą się w jedną firmę??

Keith Fitz-Gerald, analityk z firmy Money Map Press , albo źle się poczuł podczas wywiadu z Fox Business, albo ktoś go otruł, albo też ma przebłysk geniuszu, który my uważamy za szaleństwo i bełkot.
Steve Jobs (współzałożyciel Apple) i Bill Gates (współzałożyciel Microsoftu)

Steve Jobs (współzałożyciel Apple) i Bill Gates (współzałożyciel Microsoftu)

Zdaniem Keitha Fitz-Geralda z Money Map Press, rynek zmusi firmy Apple i Microsoft do bliższej współpracy a potem do fuzji. –

Tak to wygląda: to jest jedna z tych nie-do-pomyślenia umów, ale to jak najbardziej prawdopodobne. Wydaje mi się, że Apple i Microsoft mogą nie tylko być zmuszeni do współpracy, ale nawet za pięć-dziesięć lat do połączenia się w jedną firmę. Muszą być silni, by walczyć z Androidem i Facebookami — stwierdził.

Dodał jednak, że to tylko jego spekulacje i nie należy tego traktować jako pewnik. Nie sądzimy jednak, by Facebook był zagrożeniem dla Microsoftu i Apple’a, które ze strachu przed nim zawrą sojusz. Może jesteśmy ślepi i ograniczeni, ale szczerze wątpimy w te prognozy…

0
Źródło: Fox Business
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.