CyanogenMod 11, czyli Android KitKat dla Galaxy S 3, HTC One i innych!

Twórcy najpopularniejszej modyfikacji dla smartfonów z Androidem udostępniają nową wersję, bazującą na najnowszej wersji systemu Google'a.

Co prawda CM11 jest już dostępny od początku listopada, ale do tej pory skorzystać z nowego ROM-u mogli jedynie posiadacze Nexusów. Dziś niewątpliwe dobroci nowego, zmodyfikowanego oprogramowania, opartego na systemie operacyjnym Android 4.4 KitKat, mogą poznać posiadacze takich smartfonów, jak Galaxy S 3, Sony Xperia Z czy HTC One. Jak na razie CM11 dostępny jest w wersji Nightlies, więc może być niestabilny.

Lista urządzeń, dla których CM11 jest już dostępny znajduje się tutaj (w zakodowanej formie, rozkodować poszczególne nazwy możecie tutaj).

Wszystkie dostępne pliki CM11 znajdziecie na stronie CyanogenMod. Pamiętajcie jednak, ze pobieracie i instalujecie je na własną odpowiedzialność.

0
Źródło: ZDNet
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.