FC Barcelona będzie „Intel Inside”

Pierwsza myśl, jaka nasuwa się po przeczytaniu tej informacji brzmi tak: może od wewnątrz było taniej? Ale nie bądźmy złośliwi, bo zabieg Intela jak najbardziej ma sens i nie jest pozbawiony szczypty humoru ;-)

Wszystko dlatego, że hasłem amerykańskiego producenta już od lat pozostaje „Intel Inside” (Intel wewnątrz). A skoro tak, to miejsce na logo po wewnętrznej stronie koszulek jest jak najbardziej sensowne. Tym bardziej, że są to koszulki piłkarskie, dość często zdejmowane w chwilach euforii lub też podczas tak zwanej „tradycyjnej wymiany koszulek” po meczu. A wtedy wewnętrzna strona ma duże szanse, by objawić światu swój wygląd.

Tak to będzie wyglądało w praktyce:

Pomysł uważamy za oryginalny i pełen humoru – komuś w Intelu należą się gratulacje. Jeśli moglibyśmy jednak coś zasugerować, to warto też wejść we współpracę indywidualną z pewnym włoskim piłkarzem – szansa na ukazanie wewnętrznego logo w jego przypadku jest jeszcze znacznie większa. Może nawet jakiś dyskretny tatuaż?

0
Źródło: Intel
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.