Gorszej reklamy Nokia chyba zrobić nie mogła…

Pewnie już wiecie, że w portfolio Nokii pojawił się tablet Lumia 2520. Pewnie też znacie już jego specyfikację i walory. Jeśli tak, to lepiej nie oglądajcie tej reklamy...

Gdy pierwszy raz włączyłem ten filmik początkowo myślałem, że to reklama iPada lub jakiejś karmy dla psa, ponieważ wyłączyłem go po pierwszych 30 sekundach i jedyne co widziałem to iPad oraz jamnik. Za drugim razem, gdy ostatecznie się przemogłem, dowiedziałem się, że iPada używać na słońcu się nie da i trzeba szukać cienia, natomiast z nową Lumią 2520 można swobodnie bawić się z psem, zamówić kilka pudełek pizzy dla wszystkich w parku, a nawet poznać sympatię. Dłużej pastwić się nad tym arcydziełem nie będę. Po raz pierwszy jednak nie żałuję, że jakiś produkt w Polsce pojawi się później, niż na Zachodzie, bowiem to oznacza, że poniższa reklama nie będzie wyświetlana na antenach naszej telewizji.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.