Komputery Steam Machine fruną do pierwszych testerów

Valve ogłosił właśnie, że jeszcze dziś 300 amerykańskich szczęśliwców, którzy zostali wybrani do testów Steam Machine, otrzyma maila informującego ich o tym, że owe komputery już zostały do nich wysłane.

Prototypowe komputery Steam Machine będą wysłane 300 testerom jeszcze dziś i mają do nich dotrzeć w piątek. W paczce znajdzie się również prototyp gamepada firmy Valve, a każdy tester otrzyma na Steamie specjalną oznakę, wyraźnie zaznaczającą, że jest testerem „maszyny parowej”. Owi testerzy otrzymają też darmowy dostęp do wszystkich gier, które działają na systemie SteamOS.

System SteamOS ma być wkrótce udostępniony do pobrania dla każdego zainteresowanego. Ma on być całkowicie darmowy. Valve ostrzega jednak, że nadal pracuje nad systemem i powinny go testować wyłącznie osoby, które mają duże doświadczenie w pracy na linuxowych systemach operacyjnych.

0
Źródło: Valve
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.