Menu Start w Windows 8 szybciej, niż myślimy?

Według niepotwierdzonych informacji, Microsoft przywróci Menu Start systemowi Windows. Owe informacje twierdziły, że będzie to część aktualizacji "Threshold", ale wygląda na to, że owo Menu wróci znacznie wcześniej.

Według anonimowych źródeł redakcji ZDNet, Microsoft faktycznie rozważa przywrócenie systemowi Windows Menu Start i istnieje duże prawdopodobieństwo, że owo Menu faktycznie się pojawi w systemach operacyjnych Microsoftu. Co więcej, jeżeli Microsoft ostatecznie zdecyduje się na jego ponowną implementację, ma ono się pojawić na długo przed aktualizacją „Threshold”. Niewykluczone, że już wiosną przyszłego roku.

Te same źródła twierdzą, że Microsoft jeszcze nie podjął decyzji jak owo Menu ma wyglądać. Jest ono nazywane w Microsofcie „mini-Start”, bo nie zajmuje całego ekranu, tak jak Ekran Startowy w Windows 8 i Windows 8.1. Oznacza to więc, że może ono się w znaczący sposób różnić od tego, co znamy z Windows 7.

0
Źródło: ZDNet
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.