Microsoft ma kolejny problem z Surface’ami

Osoby, które planowały kupić na Święta tablety i komputery Surface drugiej generacji mogą poczuć się zawiedzione. Urządzeń brakuje nawet w sklepach Microsoftu.

Zarówno tablety Surface 2, jak i komputery Surface Pro 2 przestały być dostępne w sklepach Microsoftu. Są też duże problemy ze znalezieniem sklepów posiadających te urządzenia w ofercie. Wszystkie bowiem zostały wyprzedane. Co więcej, Microsoft nie jest w stanie udzielić informacji, czy uda mu się wprowadzić nową partię produkcyjną do sprzedaży jeszcze przed Świętami.

Niektóre sklepy internetowe mają jeszcze w ofercie kilka odmian Surface’ów. Nadal można znaleźć 32-gigabajtowe Surface’y 2 oraz 64- i 128-gigabajtowe Surface’y Pro 2, jeżeli się dobrze poszuka.

Urządzenia Surface, niestety, nadal nie są dostępne w oficjalnej dystrybucji w naszym kraju, co oznacza, że sprzedawane są po absurdalnie wysokich cenach.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.