Microsoft wydał pierwszą grę dla Windowsa 8.1

Z pewnością pamiętacie niedawne zapewnienia Microsoftu o tym, że w Windows Store już niebawem pojawią się gry, które dorównają rozgrywką produkcjom konsolowym?

Pierwszym tytułem od Microsoft Studios jest Cold Alley. Wbrew temu, co może sugerować tytuł, gra to symulator lotniczy, który ma przybliżyć nam „nieopisane historie tajnych operacji”. W grze polatamy ponad tuzinem amerykańskich myśliwców, a oprócz kampanii dla jednego gracza dostępne są następujące tryby szybkiej gry: Survival, Free for All, Team Deathmatch, Capture The Flag i Defend The Base. Nazwy „Symulator” nie polecamy stosować zbyt często – do Cold Alley pasuje bardziej tytuł lotniczej zręcznościówki.

Gra w oficjalnym sklepie Microsoftu kosztuje 6,99$ (ok 22zł) i jak na razie nie doczekała się zbyt wielu pozytywnych recenzji użytkowników, którzy ją nabyli. Głównym powodem do narzekań jest niestabilność działania gry i niewygodne sterowanie na tabletach.

0
Źródło: windows store
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.